потоки всі такі ж бурхливі! Я таких гігантів ні разу не зустрічала, а досвід у мене, без удаваної скромності, вже багатий. Розумію, напевно є якісь закони жанру, але не можна ж так нахабно перебільшувати), тільки ось все це стікало в очі, змішане з тушшю, очі щипало, я спробувала витерти, але на обличчі таке місиво було, тільки ще гірше стало. Все одно і по підборіддю текло, стікало на груди ...
І тут, тільки я встигла зітхнути вільним ротом, як вони обидва беруть члени в руки і починають писати на мене. Мені здається, це вони заздалегідь змовилися. От цього я не люблю, ніколи не любила, але що я могла зараз зробити? Тільки намагалася ухилятися, але їх сеча все одно мене наздоганяла. Рідини в них було багато після випитого пива, напір сильний - їх струменя хльоскали по моєму тілу і обличчю, як гідромасажний душ, як тонкі плеточкі. А вони погрозами примушували мене тримати рот відкритим і ковтати те, що туди потрапляло, така ось уринотерапії. У подібних ситуаціях мужикам мало просто згвалтувати дівчину, немає, дуже часто після цього їм хочеться якомога сильніше принизити її. Переконати самих себе, що вона все одно вже закінчена блядь, що вона вже була такою і до згвалтування, і тому те, що вони з нею зробили - правильно. (У випадку зі мною це не було такою вже великою помилкою ...- Смайлик )
До речі, Лисий до них не приєднався, курив біля дверей. Хоча і дивився, але без захоплення, так мені здалося.
З іншого боку, від "золотого дощу" ніхто ще не вмирав, зате тепер я зрозуміла, що принаймні сексуальна частина моїх сьогоднішніх випробувань підходить до кінця - вони були не з тих, хто після такого лізе до дівчини цілуватися і облизувати її. За своє життя я вже більше не боялася, так що витерпіла і це. Сиділа тепер перед ними, вся мокра, на цій пляшці, голі дівчата 14 років на якій давно перестала стрибати, і вони теж не нагадували, видно було, що мною все вже в цілому наситилися і я їм вже починаю набридати, вони просто не знають, що робити далі, знають тільки, що пора закінчувати, втомилися вже, вже до сну хилить ... Я була рада, що попку сьогодні не роздрукували - взагалі-то нічого страшного, просто я до анал і зараз якось не дуже, тільки під настрій, а тоді, кілька років тому, взагалі не любила трах в попку.
- Лисий, у тебе ніж з собою? - Запитав раптом Біс.
- Він у мене завжди з собою, - озвався Лисий. - Ти що, порізати її хочеш? ("Ти чо, паарезть її хочшь ?..") Я не встигла злякатися. Я на місці Біса витримала б тут ефектну паузу напружену ... А він відповів відразу:
- Та ну нахуй мені це треба, немає ...
Отримавши від Лисого ніж (невеликий, кишеньковий, я запізнилося подумала, що все одно треба хоча б зобразити переляк, тільки сил не було), Біс розкрив його і підняв з підлоги мою спідничку ...