Хлопців, дайте перепочити! - Почала благати я. - Сигаретку дайте, а?
Сигарету мені не дали, але півхвилини відпочинку я все ж таки отримала, більше вони чекати не могли. Мені знову наказали сісти на пляшку і стрибати на ній (шоу повинно тривати), і одночасно з цим смоктати у них двох. Я боялася, що з двома відразу в мене будуть проблеми, тому що ну незручно це все-таки - відсмоктувати відразу два члени, хоча це і дуже видовищно, нема такого простору дій, вони безладно товчуться в роті, несинхронно, заважають один одному, ніякої ритміки, нуль узгодженості, плюс ще обидва адже вже по третьому разу, та тут ще ця пляшка періодично нагадує про себе голі дівчата солодкими спазмами, - але мені вдалося впоратися досить швидко, мабуть, попереднє шоу їх здорово розігріло, до того ж я допомагала собі руками, вони проти рук не заперечували.
- Смокчи, смокчи, проблядь ... смокчи, проблядь, - раз у раз із задоволенням повторював третій, безіменний герой сексу. Звучання цієї фрази, очевидно, пестило його слух. Мій, чесно кажучи, теж. Біс іноді виймав член з мого ротика, щоб поплескати їм мені по щоках і носі, член у нього був досить важкий - Класно відсмоктує, коза!
Ну, років п'ять тому я б, напевно, ще могла злічити це за комплімент ...
Скінчили обидва, за вже усталеною доброю традицією, мені на обличчя, спочатку один, потім другий, з яким довелося повозитися на кілька хвилин довше. Сперми було вже куди менше (я взагалі фігею, коли описують, наприклад, як один і той же мужик кінчає, припустимо, в п'ятий раз за сеанс - що вже саме по собі не кожному дано - і "вона відчула, як густі, бурхливі потоки його сперми заповнюють її піхву "..." і знову рясні струменя сперми хлинули їй в рот "... коротше, як вода з крана. Ну не буває так, щоб в п'ятий раз, а