глибше і глибше ... Біс і той, інший, спочатку сміялися, але незабаром затихли ...
... Для тих, хто не в курсі: пляшка - не найкращий фалоімітатор, але тим не менше ... фалоімітатор підходящий. Я вже не стримувала постаниваній, навіть навпаки, штучно їх посилювала - для глядачів мого шоу ... очі мої закотилося, я вже не намагалася ловити їх погляди, тільки встигла помітити, як член Лисого, і без того не маленький, як на очах стає ще більше, зростає і задирається догори. Хтось промовив, - "Ось сука, а? .." Мене завжди збуджує ексгібіціонізм, тим більше секс при свідках, от і тут те ж саме, їхні погляди удесятерялі мій оргазм ... коли я закінчила на цій пляшці перший раз, глибоко опустившись на неї, хтось із них зааплодував, у мене і так дзвеніло у вухах, і ці оплески пролунали в стінах кахельних так дзвінко ... Спираючись на руки, я відкинулася тому, вигнулась їм назустріч, переводячи дух. Лисий вже підступив до мене, зі словами: "Ну, тримайся, повія, щас я тобі так вставлю! .."
І він вставив. Знаєте, що означає "ебать в рот", вибачте за грубість?
Це зовсім не те, що "смоктати" або "робити міньет".
Кого дійсно ебалі в рот хоча б раз у житті, ті знають різницю. Коли ти смокчеш, ти сама контролюєш ситуацію. Ти можеш вийняти член з рота, облизати його насухо, поцілувати, слізнуть крапельку, полоскотати віями, нігтиками подряпати за яєчками, пройтися язичком вздовж обідка головки і так далі, взагалі, можеш робити це як завгодно повільно. Повільно і еротично. А тут ... У принципі, коли я до цього відсмоктувати бісу, він намагався робити зі мною приблизно те ж саме, я вже змалювала, але в порівнянні з натиском Лисого це були квіточки. Він міцно тримав мій потилицю і довбав мене в голову, вбиваючи член по самі яйця - я відчувала їх підборіддям. Прямо в горло.Я до того дівчата фото 16 років голі часу вже була знайома з технікою глибокого заковтування, у мене це виходило, - але з його темпом я впоратися не могла. Іноді тільки встигала вчасно стиснути горлові м'язи. Так що це було наполовину заковтування, наполовину не зрозумієш що. Я кашляла, давілась, хрипіла, мукала, слину текли, сльози, туш ще в очі потрапила ... На щастя, він не довго мене так мучив, хвилин може через п'ять крикнув злізти з пляшки (я весь цей час і не згадувала, що повинна ще ніби як і скакати на ній) і штовхнув до стіни, я поспішно випнула попку йому назустріч, ще не розуміючи, чого він хоче, і ледь вперлася руками в стіну, як він уже встромив свою дубініщу мені між ніг і погнав з тим же напором. Але тут було вже легше. Обхопивши мене ззаду, він м'яв і здавлював мої грудям, пальцями стискав і смикав соски, які були, напевно, тверді, як камінь. Потилиці було по-справжньому жарко від його дихання.
Я скінчила, дуже бурхливо, а слідом скінчив і Лисий, не кажучи ні слова, висмикнув член, за волосся опустив мене на підлогу, розгорнув обличчям до себе і став водити по обличчю членом, з якого бризкало. Потім витер його про моє волосся і відійшов, важко дихаючи - уработался нахрен. Я дихала так само галасливо. Двоє інших обступили мене з обох сторін, їх члени були наведені точнісінько на мене.
- Будеш смоктати у нас обох разом.