потужно й глибоко, без будь-яких ознак нервозності; коли я відчула всередині поштовхи його сперми, він з силою ляснув мене по попці, і тут прийшов моя черга кінчати. Приховати це не вдалося, вони спостерігали мій оргазм у досить похмурому мовчанні.
Мені наказали вмитися та "вимити там у себе все в пізді". "Ніч для тебе, повія, тільки починається", сказали мені. Один із них пішов ще за пивом і за водою, попросив без нього не продовжувати. Схоже, ніч дійсно буде довгою, з тугою думала я, підмиваючи холоднющей водою під їх безцеремонними поглядами. Вони курили, я наважилася теж попросити сигарету, один сказав типу "Ти на сигарети ще не запрацювала", але Біс, ні говорячи ні слова, підійшов, простягнув сигарету, підніс запальничку.
- Тобі ж сподобалося, так? - Запитав він через якийсь час. Я мовчала. Не знала, що сказати - сподобатися таке навряд чи комусь може, але з іншого боку, свої оргазми я дійсно отримала. Тут він раптом як закричить: - Не чую, блядь! Відповідай, сука, коли з тобою розмовляють, а то уебу нахуй! - Підскакує до мене, і я отримую ще одну сильну ляпас, розбив мені губу, козел, і сигарету я впустила. Я відразу закивала, кажу, так-так, звичайно, хлопці, все просто здорово, я отримую величезне задоволення від спілкування з вами (передаю практично дослівно). А в роті смак крові. Він відповідає, вже спокійно: - Ну а хуй ти на початку не хотіла ... ми відразу знали, що тобі сподобається ...- А другий все посміюється.
Мені здається, в цій трійці не було явного лідера.
Я помітила, що на обох панчохах вже стріли, а на одному ще й велика дірка, шкода, панчохи хороші, Levante, дорогі на ті часи для звичайної общажной студентки. У виборі панчіх я завжди дуже розбірлива.
Третій, Лисий, повернувся досить скоро, мабуть, ходив у кіоски поряд з общаги. Приніс три пива і пляшку мінералки, віддав тим двом і з ходу пройшов до пісуар, не соромлячись мене. Його прикладу послідував Біс. Я так і сиділа на колінах у стіни, приречено чекаючи наступної серії наруги. Лисий прибрав член в штани, а Біс підійшов до мене і зажадав, щоб я його облизала. Я взяла в рот, і там його член став швидко набухати, він його не виймав, і незабаром я вже знову смоктала, не відриваючись. Він все примовляв: "глибше, сучка, ковтай, ковтала, щоб до самого горла", потім обхопив мою голову і став її буквально насаджувати на член, я давілась, але ковтала, він попросив дати йому пиво, йому дали, і він в одній руці тримав пляшку, а другий притискав мою голову до свого пружного живота. Так, попиваючи пиво, і кінчив, я поперхнулася і довго відкашлювався. Він каже: - Вчіться, пацани! Ось як треба! Давай, хто там у нас наступний.
Тут Лисий запитав, а че за справи, че у неї губа раскровянена? Йому відповіли, Біс вчив її хорошим манерам, він каже, ну це правильно, цього їх, сучок, завжди треба вчити.
До мене вже підійшов наступний, я попросила дати мені спочатку попити, всі промовчали, а Лисий сказав, що після такої соски впадло пити, але він ще поп'є, а потім залишить мені ковток - "що ж ми, не люди?"
У третього довелося смоктати досить довго, в якийсь момент мені здалося, що він уже так і не зможе закінчити, у нього майже обм'як. Довелося збільшити швидкість відсмоктування, і нарешті терпіння і труд усе перетерли. У подяку він спустив мені на обличчя під схвальні репліки друзів, я ледве встигла закрити очі. Потім Лисий, як і обіцяв, простягнув мені пляшку із залишками пива. Я випила його в три - чотири великі ковтка, непомітно прополоскати рот, горло. Відразу стало краще. Лисий вже підступав до мене зі спущеними до колін штанами, з стирчав членом (якщо важливі такі подробиці, то з усіх трьох у нього член був, мабуть, самий великий). Я потягнулася поставити порожню пляшку до стіни, і тут він каже:
- Стоп! Тепер береш пляшку і сідаєш на неї.
Ну звичайно! Якщо є кілька світлих голів, підпорядкована їм дівчина і який-небудь довгастий предмет, який хоча б теоретично можна в неї засунути, то рано чи пізно ця думка відвідає одну з голів і тоді стане вже загальною ідеєю - фікс. Мені здається, він вже давно це голі пісі дівчат задумав, просто чекав свого заходу.
Я спробувала вдати, що не в'їжджаю - тобто як це, питаю? Він мені гранично зрозуміло пояснив - "На підлогу став і пиздить на неї сідай, швидко, я кажу!" Ті двоє теж відразу пожвавішали, підійшли ближче - не упустити б чого.
Ну, робити нічого, я підводиться на колінах, ставлю під себе цю пляшку і повільно на неї опускаюся ... при цьому не відриваючись дивлюся Лисому в обличчя, висовував язичок і починаю облизувати губи ... з'явилося вже таке відчуття, що тепер втрачати більше нічого ... хочуть вони бачити в мені повію - ну так краще я їм підіграю, ніж плакати і благати.
- От молодець, все зрозуміла. Тепер давай - вгору, вниз.
Я трохи підвелася і знову опустилася на пляшку. Ще і ще, продовжуючи дивитися Лисому в очі. З кожним разом я насаджувалося в