От сука, її гвалтують, а вона від цього свій кайф ловить! Пацани, ви скоро чи як, я взагалі-то чекаю! - Йому порадили прилаштуватися до мого рота, але він так не хотів. Скоро Біс спустив мені в рот, сказав ковтати, що я і виконала, проковтнула все і облизався. Ну а що, сперма мені не гидка. Колись мене від сперми мало не нудило, але я вже давно звикла.
- Ура! Рахунок стає один - нуль на нашу користь, - сказав коментатор (його ім'я чи клікуха так і залишилося для мене покрито мороком невідомості), - Лисий, ти коли кінчати будеш, в неї не спускай, мені в твоїй струхне бруднитися не хочеться!
Лисий уважив прохання друга. Перед тим, як закінчити, він вийшов з мене, поставив мене на коліна і зайшов спереду. Я знову відкрила рот, кілька енергійних рухів - і все готово, тільки цей вийняв член з рота і обстріляв спермою моє обличчя. Вони знову посміялися фотографії голих дівчат, розглядаючи липкі струмочки, що стікають по щоках, носі і підборідді, і стали плювати мені в обличчя, супроводжуючи кожне вдале попадання вибухом сміху, потім плеснули на груди залишками пива.
Мною зайнявся третій. Він за волосся підняв мене з колін і штовхнув до брудної раковині під стіною. Я сперлася на неї, і він увійшов до мене ззаду, але після кількох потужних поштовхів раптом висмикнув член.
- Гей, студентка, а тебе хоч без гондона-то дерти можна? Ніяку заразу з тебе не підчепити?
- Боїшся - не дери, - відповіла я, за що отримала сильний удар по спині, напевно, ліктем, застогнала і повисла на раковині, а він знову встромив член. Цей довго не тягнув, рухав