вулиці все одно нікого більше не було, і ніхто не поспішав на мій крик. Хтось із тягли мене жадібно запустив руку мені між ніг і елозіл там, намагаючись залізти під стринги, а я не могла нічого зробити. Я зрозуміла, що потрапила конкретно, і в той же час відчувала, що це насильство, безцеремонність, моя безпорадність у їх сильних руках, неможливість чинити опір і особливо образи і отримані удари запалюють мене.
Спочатку в туалет зайшов один з них, той, кого звали бісом, висунувся і сказав заводити. Двоє, які тримали мене, підтягли до дверей і з силою жбурнули всередину, на світ. Я не втрималася на ногах і розтягнулася на мокрій підлозі, сильно ударившись ліктем. Пам'ятаю, встигла подумати, що блузку тепер напевно не відіпрати буде. А їм знову стало смішно.
У туалеті було брудно, але не дуже, брудніше, ніж у общажном, але чистіше, ніж на автостанції, наприклад. Все одно брудно, звичайно, і пахло огидно, і підлога мокрий ...
Трусики з мене здерли у момент, ще раніше, ніж спідничку, не звертаючи ніякої уваги на мій скиглення, сльози і благання. Я стояла посередині цієї комірчини, затиснувши і прикриваючись руками і сумочкою, а хлопці обступали мене з трьох сторін.
Ще раз розглянувши при світлі мої ноги в панчішках - тонких, насичено-тілесного кольору, зі швом, - вони чомусь остаточно впевнилися в тому, що я повія - відважив кілька образливих реплік з цього приводу. А я ось завжди ношу панчохи, колготи терпіти ненавиджу, надягаю їх тільки по великих святах, з одягом такої довжини, з якою панчохи взагалі недоречні, та й то якщо твердо впевнена, що ніякого сексу не передбачається. Або з шортиками, наприклад, з ними колготки чудово виглядають. (Багатьом людям взагалі-то теж подобаються панчохи на дівчатках, я це точно знаю, деяких це взагалі дуже круто заводить.) Від їх уваги не міг сховатися і мій поголений лобок, і це звичайно теж було прямим доказом легкості моєї поведінки, простітутства - а я зі школи підголювати і вважаю це абсолютно нормальним, більш естетичним, ніж природна рослинність. Ну це все так, ліричний відступ.
Один простягнув руку, почав потирати мене по обтягнутому панчохою стегну, повів руку вище. На мить забувши, в якому становищі перебуваю, я відштовхнула його лапу, і він з маху вліпив мені приголомшливу ляпас. ("Так її, сучку", прогарчав хтось.) Я відлетіла до рук стояв збоку, і тут уже на мене накинулися всі відразу. Спідничка зісковзнула на підлогу, я мовчки билася в їхніх руках, а вони з розпалені диханням мацали, тискав, м'яли, лапав мене всюди, відтягували голі дівчата 14 років за волосся мою голову назад і вгору і лізли цілуватися, коротше, повний хаос, скрізь засовували свої пальці, попутно звільнили мене від блузки, по підлозі дробом поскакали гудзики ... без зайвих передмов мені боляче заламали руки назад, зігнули і поставили в позу. Розстебнутий або розірваний ліфчик, залишившись бовтатися на ліктях, врізався в живіт. Двоє почали трахкати мене в рот і ззаду. Третій стояв збоку, чекаючи своєї черги, і дуже азартно коментував те, що відбувається.
Біс, який трахкав мене в рот, навіщо-то кілька разів несильно вдарив мене то по одній, то по другій щоці, хоча я відразу ж прийняла його член, а другий ззаду пошлепивал по попці в ритм своїх рухів. Називається, знайшов барабан. Я вже припинила чинити опір, і вони це відчули, послабили хватку. Мій переляк пройшов, і я потихеньку скінчила, ці двоє і не помітили, але коментатор добре стежив за грою: