Це були молоді хлопці, троє, вони стояли там, курили і пили пиво з пляшок. Вони начебто не звертали на мене уваги, і я вже порахувала, що все ОК, але коли порівнялася з ними, крайній раптом різко метнувся до мене, я навіть зойкнула від переляку і мимоволі зупинилася. Серце закалатало, я вжалась в стіну і опустила очі.
- Ой, яка тут у нас симпатична крихта! - Просюсюкал він голосом, яким говорять з маленькими дітьми - дівчина, вас проводити ... до робочої точки?
Я рвонулася, щоб вискочити з-під його руки, яку він уперся в стіну поряд з моїм обличчям, але не змогла, хтось із них вже зайшов до мене за спину і встиг схопити мене за волосся. Я скрикнула, він розгорнув мене обличчям до себе. Від них теж пахло спиртним, але вони були начебто не сильно п'яні. Вони здалися мені приблизно мого віку або трохи старші.
- Стривай, кізка, ми ж до тебе по-доброму, поводься повежлівей з хорошими пацанами! - І раптом сильно смикнув мене за волосся. Якщо б він відпустив мої волосся, я б точно впала. Я скрикнула від різкого болю, а він тут же стиснув мої груди.
- Будь ласка, ну, не треба, - тремтячим голосом промовила я, не наважуючись скинути його руку.
- А чого не треба-то, а? Ти чо, голі дівчата 18 років така вся скромна? У такому-то блядском прикиді, так? -Засміявся другий і несподівано задер мені спідницю, - Е, пацани, а ця блядіна в панчохах! (І як тільки побачив, дивує?)
- Значить, точно повія, - констатували інший.
- Хлопців, я з дня народження йду, - знову заболіла я, - я не повія, я студентка, он моя гуртожиток.
- Ну, це одне і те ж, - сказав хтось, і всі зареготали.
- Коротше, підемо з нами. По-швиденько. Слухай отих, і ми тобі нічого поганого не зробимо. Лисий он весь вечір бабу хоче, всі мізки вже нам проебал, - вони знову заіржали, вони взагалі були в дуже веселому настрої, і підхопили мене під руки з двох сторін.
Спочатку вони хотіли, мабуть, тягнути мене на пустир крізь пролом у стіні, але тут один каже:
- Біс, пацани, а давайте її в туалет! - І вони потягли мене в інший бік, до парку. Там було невелике будинок, у ньому завжди вечорами горіло світло, але я і не знала, що це туалет. Туди мене і тягнули.
Мені здалося, що я чую далеко чиїсь голоси. Я рвонулася і закричала, щось типу "Врятуйте !!!", але тут же отримала такий удар в живіт, що крик мій обірвався, я впала на асфальт, корчачись від болю і безпорадно ковтаючи повітря. Кілька разів мене, що лежить, штовхнула, але не дуже сильно, потрапило і по обличчю, хоча я намагалася закривалаться, потім ривком підняли з землі. Двоє міцно стиснули мої лікті і, все ще напівзігнутих, поволокли до туалету. Я вже не пручалася, на