У нашого інституту було дві общаги, і ось одного разу я поверталася з вечірки, з дня народження однієї дівчинки, з другої общаги на свою. Частина компанії хотіла мене проводити, але хлопці були настільки п'яні, що я вирішила - швидше і спокійніше буде дістатися однієї, і поки вони збиралися, швиденько попрощалася з дівчатами, ще раз цмокнула іменинницю і відчалила. Вони пропонували залишитися у них, але я відмовилася, я багато разів допізна у них гостювала і завжди потім добиралася без ексцесів, там район спокійний.
Я теж досить багато випила, але прохолодний свіже повітря мене трошки протверезила. Той травня теплом не радував, і на вулиці мені навіть мерзлякувато стало. Був вже перша година ночі, а на мені - тонка лайкрові міні і атласна блузочка, правда, з довгим рукавом. Вдень-то в цьому тепло здавалося.
Почула, як мене звуть, обернулася - хлопець від общаги просив мене почекати, поки вийде ще один, я крикнула, що доберуся сама і поспішила геть, він похитнувся і здається пішов до кіоску, я так і знала, що якщо піду з ними, вони візьмуть ще що-небудь випити, і мені почнуть пропонувати, і з цими шлангами проводи розтягнеться години на два, немає вже, спасибі.
Від однієї общаги до іншої - три трамвайних зупинки, або максимум півгодини пішки, коли на підборах. Я вирішила в такий час не чекати трамвай, поцокала ніжками, але незабаром трамвай мене доганяє, я махнула, він зупинився, і півдорозі я доїхала на ньому. Від зупинки до общаги хвилин сім, по доріжці вздовж старого розваленої стіни, за якою тоді якийсь пустир голі дівчата був, а з іншого боку - невеликий парк або сквер, вдень там кафе працює, але зараз всі вже закрито було. Вечорами  там темно, незатишно, я пішла швидше, наскільки дозволяли шпильки. На вулицях - нікого, я вже передчували швидкий сон, і раптом помітила попереду кілька людей. Вони стояли збоку від доріжки з боку скверу. (Нікого не чекала тут зустріти, тому й помітила їх якось дуже раптово, до них залишалося всього метрів тридцять.) Звертати було пізно, я прискорила кроки і пішла вздовж самої стіни, майже притискаючись до неї, і прагнула якомога нижче натягати краю спіднички, злегка обурюючись, що одягнена так відверто. Мало не руками її тримала, але вона все одно вперто лізла наверх. Хоча, хіба зайві три - чотири сантиметри можуть грати тут якусь роль? ..