чоловічий інстінкт.Ми почали в почали так просто фліртувати та м лапати я не знаю Ірка почала чинити опір але від наших промов вона растаяла.все ми мс іншому пестили вже роздягнути 14 літні дівчинку. І коли справа дійшла вже до того самого вона почала говорити немає я не можу я ще не готове, раптом дізнаються батьки що я їм скажу, вона виявилася на стільки впертою що вирішили обійтися міньетом якщо можна так назвать.Так як дівчинка робила це перший раз ми нічого приємного не ощютілі хоча це нас чомусь то сильно порушило. Ми в повному серйозно з хатілі її і сказали фото голих з вікна Іра нас не ебет! стягнули труси побачите її пухнасту пізденку вона почала кричати ні ні але ми раз вже почали відступати вже не збиралися. Почали пестити їй грудей тискати клітор і як струму відчули що її пізденка потікла я не розгубився і різким рухом засадив їй аж по самий мама не горюй. за цим послідував гучний крик (позьже вона нам зізналася ощющенія як рвалося її пліви було схожа на те як ніби відтягнути шкіру проколюють голкою) ну до гаразд після цього вона пішла в душ зробила всі свої справи і дійшла ми ще долгго сиділи дивилися в Троєм телек допивали пиво А Ірка то подрачівала то посмоктувати нам наші банани.По сле цієї ночі тепер у нас була не тільки хата але ще й секс.