чекала, цього кусаючи губу, він почав в мені свої рухи спочатку повільно, але ускаряясь все швидше і швидше, я почала постановити, він важко дихав, все прискорюючи темп, ліжко злегка скрипіла, мої грудям все моє тіло просто за інерцією рухалося, то в один бік, то в іншу, я стралась не стогнати голосно, але стогін все сильніше і сильніше виривався, він почав рухатися так швидко, що мені стало боляче, я постаралася зупинити його руху злегка відштовхуючи його, упершись своїми руками в його живіт. Він зупинився прибрав мої руки, пом'яв мене за груди зітхаючи, знову схопив мене за талію і швидкими рухами продовжив мене трахкати, я знову відчути біль, намагаючись руками відсунутися від нього, але це було марно, він тільки сильним стискував мене своїми руками, я почала ізвіватьться, але його руки міцно голі пісі тримали мене і член всі також швидкими рухами входив до мене доставляючи біль перемішану з зростаючим збудженням. Я відчули як моє тіло переповнюють відчуття, і зрозуміла, що зараз мене накриє оргазм, я вже голосно стогнала видихаючи швидко повітря в такт швидким рухам члена в мені. І тут мене скувало просто якимись судомами, мене накрив оргазм, розкотяться по моєму тілу, пропітивая мене всю, я голосно глибоко простогнала, ізвіаваясь під ним, він помітивши це теж не витримав зупинившись закотив очі я відчули в собі пульсацію його члена я зрозуміла , що він зараз кінчить він витягнув свій член і струмінь теплої сперми бризула на мене. Він подивився на мене і моє тіло ще пару раз провів рукою по моїм грудей спускаючись по животу прікаснувшісь до своєї спермі, з якимсь переляком в очах про те, що зараз відбулося. Потім встав застебнув ширінку і пішов, причинивши двері залишивши мене голу лежати на ліжку. Я чула як він взувся і вдарив вхідними дверима, я ще трохи полежала чуствуя як оклики оргазму залишають моє тіло, погладила себе і пішла у ванну. Батько хропел в залі на підлозі.