присмоктуються своїми губами в мою шийку. Він зірвав спідницю, спідниця повільно скотилася по ногах, і тут він потягнув мене і повалив на ліжко, притискаючись всім своїм гарячим тілом до мене, лапая мене впиваючись своїми пальцями в мої стегна, стегна, груди, а я звивалася під ним. Він цілував мене своїми смердючими губами. Його темні грубі руки м'яли моє світле ніжне тіло у всіх місцях. Він розгорнув мене до себе з задоволенням розглядав моє тіло божевільними очима. Я вже почала упокорюватися з тим що він мене Лапа. Він вже не міг стримуватися, схопив трусики і намагаючись зняти з мня порвав їх, і відразу ж запустив пальці в мою вже поточну кицьку, я зрозуміла, що я теж вже збуджена, стогін вирвався з моїх грудей малолітні дівчата голи я зціпила зуби. «Порушити» прохрипів він. І тремтячими руками почав розстібати ширінку собі, я зрозуміла, зараз ще чуть чуть і він увійде в мене, я відчувала страх і в той же час я вже з нетерпінням чекала цього моменту, коли він буде мене трахкати як сучку. Я в цей момент спробувала неохоче відповзти від нього і вперлася спиною в стіну, дивлячись як він розстебнувши ширіньку витягнув свій стоячий член, схопив мене за талію і різко присунув під себе, сказавши «йди сюди», я ізагнулась під ним бажаючи відчути його збуджений член , ще мить він притулився до мене і я відчули як його гарячий злегка вологий член стосується мого тіла, моїх статевих губ, вже не Насилу терпіти, іщя мою вже спливала дірку, я чуствовала своє розтікається по всьому тілу збудження, знайшовши заповітну щілину, його руки немов клешні стиснули мої стегна і різким рухом посуваючи до себе він загнав у мене свій член, я зігнулася тому голосно простогнав чуствуя в собі гарячий член. Я вже жа