Я вчуся у випускному класі, невисока з гарною фігурою. Прийшла додому зі школи, на вулиці тепло я в чорній короткій спідниці, яка відкриває мої стрункі ніжки і білої блузки, обтягує мої грудки. Зайшла батько знову п'яний подумала я, відчули запах перегару, заглянула в зал, так воно і є, батько лежить вже вирубали і тут ще його дружок сабутильнік якийсь, років 40, розпатланий, але ще не зовсім п'яний «млинець ще додому кого- то завів »подумала я. Сабутильнік помітив мене своїми мутними очима тихо поздаровался зі мною, ледве похитнулась підвівся і почав дерготь за ногу мого батька кажучи, що соберается йти, але це не допомагало повернути батька в наш світ. Я пішла в свою кімнату босими ніжками, залишаючи легкий запах своїх парфумів і причинивши двері, кинула сумку на стілець. Почала розстібати блузку, повільно зняла її підійшовши до вікна відчули теплі промені сонця, почула як двері ведуть на вулицю грюкнули, зрозуміла, що дружок батька повалив. Голосно задзвонив телефон у коридорі, я швиденько побігла взяти слухавку, щоб гудок не розбудив бухого батька. Вбігаю хапаю слухавку кажу але стоячи в лівчіке, не туди потрапили, кладу трубку і тут помічаю дружка сабутильніка, він ще виявляється не пішов, щось забув, втупився в мене нахабно витріщивши очі розглядаючи моє тіло, я злегка почервоніла і швидше ковзнула в свою кімнату, «ось млинець чорт» збентежився подумала я. «Придурок млинець, ось потвора», ще трохи роздумувала про цю ситуацію стоячи у своїй кімнаті. Підійшла до вікна Почала розстібати блискавку на своїй спідничці, як раптом відчули як ззаду хтось увійшов до кімнати, я обернутися не встигла як шорсткі грубі руки обняли мене за талію, я злякалася і інстинктивно хотіла скрикнути, але рука з запахом горілки та цигарок закрила мені рота, я зрозуміла це той самий сабутильнік. Холод пробіг по моєму тілу, я спробувала вирватися, але він тільки силою притиснув мене до себе, тихо прошепотів - «тихо ти ж не хочеш щоб твій батько побачив чому тут його дівчинка займається». Я ще більше злякалася зрозумівши, що цей смердючий перегаром мужик зараз соберается зробити. Я вже не була дівою і займалася сексом, але я не хотіла, голі дівчата 18 років щоб мене зараз трахкав цей п'яний мужик. Він почав грубо вистачати мене за груди впиваючись своїми пальцями крізь лівчік, мені стало боляче, я спробувала йому перешкодити, схопивши його руку намагаючись прибрати її від мого тіла, але він був сильнішим за мене, я розуміла, що я не зможу йому чинити опір, він притискав мене до себе і я вже чуствовала його напружившись член в штанях який притискався до моєї попці. Я чуствовала його легку лихоманку і вже важке дихання з сапеніем від збудження, я не помітила, як він розстебнув мені лівчік швидко зняв оголивши мої грудей трохи не порвавши його і швидко відкинув убік, і знову почав сильно шорсткими руками боляче м'яти мої груди, хапаючи за соски, я тримала його руку намагаючись заважати йому мукаючи закритим ротом, але нічого не виходило, я помітила як мої соски почали набухати і тверднути, потім його рука СПОВ ковзнувши мені між ніг, мої ноги миттєво зімкнулися один до одного намагаючись хоч якось перешкодити йому, я скрикнула, але пролунало тільки мукання, і також грубо з силою почав лапати мене там, притискаючи до своєму члену мене. Я чуствовала як його дихання стає все більш глибоким і важким як він все більше збуджується, чуствуя моє звивається тіло в своїх руках, він просто