спали, напевно, - обігнула общагу і підійшла до неї ззаду. У дворі стягнула з себе панчохи й пояс, зім'яла і кинула їх у сміттєвий контейнер, а коли підходила до контейнерів, побачила там бомжа, він у них рився, так він на мене взагалі не звернув уваги, ніби й не помітив! Потім стала кидати камінці й гілочки у вікно своєї кімнати на другому поверсі, ми там жили утрьох. Нарешті одна сусідка прокинулася, висунулася, довго міркувала, потім скинула моє вязаное сукню, я одяглася, але через вахту не пішла, залізла по пожежній драбині, а вона мені відкрила в коридорі двері. Очі круглі, "шо з тобою сталося щось?!"
Я кажу, "у мене було романтичну пригоду. Ось довелося одяг у заставу залишити."
У туалеті мене протримали години три. Чи не найдовше згвалтування, але запам'яталося надовго.
Вимилась гарненько, змила з себе весь бруд цієї ночі, сперму з волосся вичесала ... під душем не змогла втриматися від самозадоволення ...
Спав як убитий. Назавтра неділю, в інститут не йти. Коли прокинулася, все ще залишався присмак сперми. "Чесний смак сперми ",:-) Весь день була одна, смакувала спогади про минулої ночі, зализував рани і підраховувала матеріальні втрати. Три рази мастурбувала, а може, й більше.
Дівчата (сусідки по кімнаті) потім приставали, розпитували. Я придумала щось на кшталт "мене по дорозі таксист запропонував довезти безкоштовно, а в машині почав домагатися, не відпускав, довелося зробити вигляд, що згодна, почала роздягатися, він послабив пильність, тут я і втекла, а одежа в машині залишилася, і телефон напевно там же впустила, а він побачив, що я біжу до кіосків, і швидше за поїхав. " Вони начебто повірили, не знаю, вони були такі обидві затиснуті, зразкові-зразкові все з себе, хоча одна була дуже симпатична, така руденька евреечка, і мене вони вважали якщо не розпущеною, то надто розкутою, в усякому разі. А розповісти дуже хотілося, хоча голі хуї б їм, але їх незаймані душі я побоялася травмувати. Потім розповіла одній подружці, вона в мене ще зі школи, але якось зім'ятим, без деталей, напевно, все-таки трохи соромилася. Але навіть вона, і те пальцем біля скроні покрутила: ну ти, подруга, і даєш! Не знаю, може, мені й було в цій історії ніяково, або сором'язливо ... соромно, чи що, від того, що я кінчала, а вони це бачили ... не від того, що кінчала, а що не змогла - так і не намагалася! - Приховувати це від гвалтівників ... але може бути, в цьому і полягає весь смак, саме основне?
Так що в подробицях та подія я виклала зараз вперше, і я не розчарована результатом, а вже самим процесом ...:-) Хотілося б поспілкуватися з такими ж, як я, хто пережили згвалтування та отримали від нього задоволення настільки сильне, що тепер навіть готові свідомо (чи несвідомо) влазити в ситуації, що загрожують тим же. Сподіваюся, я н