них, або не захотіли зв'язуватися з ювеліркою, а може, прийняли за біжутерію.
Завдяки моїм зусиллям член Лисого нарешті зміцнів і стабілізувався. Лисий і сам вже повірив у свій успіх і активніше рухав їм у мене в роті. Незабаром він подав голос: - Давай готуйся, ковтай, - і через кілька секунд він засовався, і повикидав мені в рот черговий дозняк сперми, кілька жалюгідних крапель. Моєму полегшення не було меж: все-таки я його здоїли! Я слухняно проковтнув, а як бонус насухо облизала член.
- Що, запал на цю соску, чи що, - сказав Біс і засміявся, - забери давай, забери її до себе, служаночкой, буде тобі тричі на день по годинах відсмоктувати, і ми в гості зайдемо ... - Ще чого, нахуй вона мені не впала, мені Натка вистачає, - самовдоволено відгукнувся отміньеченний Лисий, запихаючи в'янучий член в штани. - Але смокче добре. Де навчилася, шлюшки? - (Це вже мені). Мою б Наталю так навчити, сука, а то ковтати не вміє або не любить, всі з неї виливається. Сам-то не хочеш цю блядь ще разочок використовувати?
- Та ну її нахуй, вся брудна. - (Біс сказав це якось не дуже впевнено, і я здригнулася, побоюючись нових мук). А Наташка-то ще навчиться, вони все ... легко навчаються. Хочеш, я її навчу? Я думаю, трьох - чотирьох занять вистачить ... - Іди ти в пізді, - беззлобно відгукнувся Лисий і знову закурив. - Ну що, хуесоска, ... Гаразд, у тебе була гарна ніч, вистачить з тебе на сьогодні, - сказав він мені.
- Дивись, блядіна, ще раз побачу тебе в короткій спідниці - будеш всю бригаду в чергу обслуговувати, зрозуміла, проблядь ебАная? - Підвищив голос третій, і я поспішно закивала. Налякав, блядь, бригадир траханий.
- Ага, три рази на тиждень плюс вихідні, врахуй, хльоркою. Запам'ятала!? - Гаркнув Біс, і я знову згідно затрясло головою. Він кинув у мене недопалок, я здригнулася, але недопалок мене не обпалив, зашипів на мокрій підлозі. А Лисий зробив кілька затяжок і простягнув свою сигарету мені, я б навіть сказала, з якимось співчуттям, або мені просто здалося. Я обійшлася без "спасибі", затягнулася, опускаю руку з сигаретою, а за нею від моїх губ тягнуться такі клейкі нитки з сперми - слини - соплів - сліз, мені навіть самої прикольно стало. Вони всі заіржали, хтось простягнув: "ФУП! .." - І вийшли, більше не обертаючись на мене. За дверима Лисий щось ще сказав, я не розчула, що саме, і вони знову в регіт.
Докурив залишок цигарки до фільтра, я несміливо піднялася на ноги. Було мокро і гидко, і ще я боялася, що вони надумають повернутися. На навшпиньки я підкралася до виходу, обережно висунула голову й побачила їх фігури вже досить далеко, хоча голоси були ще чути. Полегшено видихнувши, я повернулася до умивальника.
Дуже хотілося піть.Мінералку вони забрали з собою, але в одній з пивних пляшок я помітила недопитий кілька ковтків і з жадібністю випила. ("Балтика" була, по-моєму, або що-то місцеве.)
Босоніжки, весь цей час залишалися на мені, майже не постраждали, тільки трохи обдерся спереду, але це якщо уважно роздивлятися. Я скинула їх і почала з несамовитістю хлюпати на себе пригорщі холодної води, відмиватися і відтирати від всієї цієї багна ...
Губа майже не опухла, кров з неї вже не текла. А ось на тілі було добре видно свіжі, але неглибокі подряпини. У волоссі застрягли катишки згорнувся сперми, це я вирішила залишити до общаги. Деякі дірки на панчохах були мало не з долоню, пояс теж весь перекручено і ізмочален. Затоптаний ліфчик розпластався в брудній калюжі, там і сиди, дорогий товаришу (насправді ліфчик був недорогий, білоруську. Як і пояс). Взула, підтягла мокрі панчішки, натягнула трусики, сумочку на плече - і безстрашно зробила крок за двері.
До общаги залишалося метрів триста. Я йшла з високо піднятою головою, з прямою спиною. Усвідомлення того, що мене, одну з самих сексапільних дівчат курсу, добре знають собі ціну, тільки що згвалтували самим немилосердним чином, відтрахають, принижували, розтоптали в бруду суспільного убиральні, а мені це сподобалося, і тепер ще після цього красиві дівчата до 18 років секс я йду по нічному місту гола, в мокрих і безнадійно подертих панчохах на розшматовану поясі, підстьобувало мене просто супер. Повія! Повія, шлюха, брудна шлюшки, дешевка, хуесоска! .. - Я упивалася цими словами, на всі лади лунають у мене в голові. Можливо, я навіть вимовляла їх вголос. Скажу відверто, мені хотілося, щоб хто-небудь із знайомих мене зараз побачив. Взагалі хто-небудь.
Мені навіть хотілося, щоб це був ще не кінець вечора. Я б витримала ще, не дивлячись на всю втому. Але більше нічого не сталося. Не в цей раз ...
Навіть після грунтовного вмивання під холодною водою я майже не відчувала травневої прохолоди, тільки іноді трохи поворухнувся. Дивно, я зовсім не замерзла, ні тепер, ні тоді, на сирому підлозі туалету, хоча підлога була дуже холодний.
Я крутила стегнами, як на подіумі. Не криючись і не поспішаючи, перетнула вулицю, освітлену, але зовсім безлюдну, - і біля кіосків ні душі, і самі кіоскери