Віддай! - Я кинулася до нього, але він сильним стусаном в плече відкинув мене, і я знову шубовснула на брудний мокрий підлогу, хотіла знову скочити, але тут до мене наспів той, який без імені, стусаном перевернув мене на спину і поставив ногу на груди. Я лежала на спині з розкинутими руками, стиснувши ноги, і беззвучно плакала, пригнічені до підлоги його черевиком. Він заніс ногу для наступного удару і зупинив її в якомусь сантиметрі від мого обличчя. - Спокійно, блядь! - З цим криком він знову поставив на мене ногу і став з силою вдавлювати в мої груди свій черевик. Переможець хренов. Я застогнала, дивлюся на нього жалібно. А він став на мене, обома ногами наступивши на обидві грудки, і постояв так якийсь час, посміхаючись, поглядаючи в мої перелякані очі. Потім він почав повільно переміщати свою вагу з однієї ноги на іншу, проробив це кілька разів, сплюнув на мене, але не потрапив (потрапив кудись на шию, а метил явно в обличчя), зібрав побільше слини і плюнув ще, на цей раз потрапив фото дівчата еротика в щоку і, задоволений, зійшов нарешті з мене. Знову заніс черевик над моєю головою, я заплющила очі, але підглядала, щоб бути готовою до удару, якщо що.
- Чути, може, пику їй розбити? - Звернувся він до товаришів. Тут би знову для посилення ефекту варто було б витримати напружену паузу. Але відразу ж відповів Біс, досить різко, - Та ну нахуй зв'язуватися, якась ебаная малолетка! Нехай живе далі, яка є, у ній і так он губа крові, - він все нищив мою спідницю, лайкра розтягувалася, але не дуже-то піддавалася. (Не знаю, чому він назвав мене малоліткою.)
- Облиш її в пізді. Може, телиця ще кого порадує, що ти який блядь егоїст кровожерний, - додав Лисий.
Мій мучитель прислухався до думки більшості і просто мазанул підошвою мені по щоці. Потім обійшов навколо, черевиком розсунув мені ноги і спробував проникнути в кицьку носком черевика, але не зумів, черевики були у нього з великими круглими носами і на товстій підошві, не Мартенс, але щось типу, навіть не фейк, а дешева імітація фейк , я їх добре встигла розгледіти з відстані в кілька сантиметрів. Я боялася що-небудь говорити, тільки плакала, схлипувала і поскулівала. Тоді він легенько піннул мене туди (неболяче), витер носок черевика про моє стегно і